![](https://s.06278.com.ua/section/logo/upload/pers/266/logo.png?20240727)
Глава Кураховской ОТГ
17:28, 1 листопада 2020 р.
Надійне джерело
Роман Падун - обращение к громаде.
Глава Кураховской ОТГ
![Роман Падун Роман Падун](/dist-assets/images/cap.jpg)
Роман Падун
Глава Кураховской ОТГ обратился у жителям.
Роман Падун опубликовал обращение к жителям Кураховской ОТГ на своей странице в FaceBook.
Шановні мешканці Курахівської об’єднаної територіальної громади, дорогі виборці! Я щиро дякую кожному з Вас за підтримку та віру у перемогу, яку Ви дарували мені впродовж цієії виборчої кампанії. 72 відсотки відданих голосів за мою кандидатуру говорить про Вашу довіру та прихильність. Водночас, з усією відповідальністю, обіцяю і надалі робити все від мене залежне для розвитку та добробуту нашої громади.Тепер політичні амбіції мають відійти на другий план, а я буду й надалі залишатися вірним інтересам своїх виборців та об’єднувати навколо себе всіх, кому так само небайдужа доля Курахівськоі громади.Дякую.
Сайт Курахово поздравляет Романа Падуна с достойной победой. Желаем активного развития и процветания Кураховской ОТГ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...