• Головна
  • Виберіть правильну з багатьох: промислові пральні машини
Новини компаній
16:52, 1 вересня 2022 р.

Виберіть правильну з багатьох: промислові пральні машини

Новини компаній

Різні вимоги вимагають різних версій пральних машин - або, простіше кажучи: не кожна пральна машина підходить для всіх професій або всіх предметів, які потрібно прати. Якщо ви хочете випрати дуже великі предмети білизни або предмети, забруднені хімікатами, вам знадобляться спеціальні пральні машини. Якщо кількість мийки навіть не знає, де зупинитися, іноді використовується ціла мийка. Які промислові пральні машини насправді надають які послуги? А чим відрізняється промислова пральна машина від звичайної пральної машини для приватного будинку?

Виберіть правильну з багатьох: промислові пральні машини, фото-1

Промислова чи побутова пральна машина?

Значно більша місткість, звичайно, є лише однією з відмінностей між промисловими пральними машинами або комерційними пральними машинами та класичними побутовими пральними машинами чи пральними машинами для приватних домогосподарств. Однак, зрештою, великим плюсом промислової пральної машини є не (лише) більша вага.

Насправді промислові пральні машини доступні не тільки з дуже високою місткістю, наприклад, від 35 до 200 кг. Звичайні завантаження від 6 до 10 кг, як їх часто називають у пральних машинах для приватних домогосподарств, безперечно доступні для багатьох типів промислових пральних машин.

Вирішальною відмінністю між промисловою пральною машиною та пральною машиною для приватного використання є якість виготовлення та продуктивність. Спеціально виготовлена  комерційна пральна машина призначена для постійного та безпроблемного використання та легкого та чистого прання великої кількості білизни.

У готельному та громадському харчуванні, а також у клініках і практиках, а також у всіх інших комерційних операціях вимоги надзвичайно високі, як і вимоги до чистоти та гігієни. Комерційні промислові пральні машини повинні робити багато в найкоротші терміни. Але вони створені саме для таких послуг і вимог.

Виберіть правильну з багатьох: промислові пральні машини, фото-2

Потужні двигуни - більше теплової потужності

Щоб мати змогу випрати дуже велику кількість білизни, комерційні пральні машини мають потужні двигуни та вищу потужність нагрівання – як наслідок, загальне споживання електроенергії вище. Промислові пральні машини з електронним підігрівом найчастіше підключаються безпосередньо до трифазного струму. Однак під час роботи комерційних пральних машин можливі й інші типи опалення (див. також тунелі автомийки) . Наприклад, за допомогою газу, термального масла або прямої чи непрямої пари. Але також і в поєднанні - наприклад, за допомогою подвійних систем опалення. Промислові пральні машини зазвичай мають підключення до гарячої води. Залежно від типу комерційної пральної машини існують також варіанти підключення гарячої води або підключення технічної води.

Однак комерційні пральні машини мають не лише багато робити та споживати для цього багато енергії. Ви також можете розумно використовувати ресурси за допомогою пристроїв і таким чином економити воду або теплову енергію. Наприклад, зібравши воду для полоскання з різних процедур у резервуар і використавши її знову для основного або попереднього прання. Ще одним плюсом є температура води в баку, яка вища порівняно з водопровідною. Ви не тільки отримуєте користь від уже доступної води, але й заощаджуєте теплову енергію за рахунок тепла.

Майстри з WashService допоможуть вам з ремонтом агрегату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...