• Головна
  • Що визначає якість рідини для паріння?
Новини компаній
09:00, 22 жовтня 2022 р.

Що визначає якість рідини для паріння?

Новини компаній

Піти та купить заправку для вейпа на один погляд швидка справа. Але величезний асортимент ставить користувача електронними сигаретами перед непростим вибором. Навіть досвідчені вейпери не з першого разу визначаються з рідиною для вейпа. Спробуємо розібратися, як не помилитися при покупці жидкость для POD-систем Hysteria

Що визначає якість рідини для паріння?, фото-1

Основні критерії вибору

Щоб правильно підібрати та купить жижу на pod та інші різновиди електронок, необхідно орієнтуватися в компонентах заправки. До основних критеріїв вибору відносяться:

1. Правильно вибрати основу означає наполовину прийти до успіху. Всі суміші для паріння електронних сигарет складаються з пропіленгліколя та гліцерина. Їхнє відсоткове співвідношення визначає властивості заправки. Якщо у рідині буде переважати пропіленгліколь, то користувач отримує кращу передачу смаку, менше пари, удар по горлу. В останньому випадку речовина швидко проникає у слизові і подразнює їх. Чим її більше, тим сильніші симптоми кашлю та сухості у горлі. Перевага у суміші рослинного гліцерину полягає в утворенні величезної хмари пари, відсутність побічних реакцій у вигляді трохтіту, наявність солодкого присмаку.

Що визначає якість рідини для паріння?, фото-2

2. Смак заправки впливає на отримання позитивних емоцій від паріння електронних сигарет. Існуть ягідні, фруктові, вершкові, алкогольні, табакові та інші види сумішей. Початківцям краще вибирати однотипні заправки, с початковим переходом на змішані. Даний вибір індивідуальний і залежить тільки від бажань кожного вейпера.

3. Важливо розуміти, що існують заправки американські та українські. Вони відрізняються по ціновій політиці, хоча мають практично ідентичний склад. Тут вибір залежить від фінансових можливостей вейпера.

4. Кількість нікотина пишеться на упаковці до речовини. Чим більше його, тим сильніше відчувається смак справжніх сигарет. Для початківців краще брати заправки з мінімальною кількістю нікотину. Хто тільки кинув курити може дозволити собі більше. Від міцності заправки залежить здоров’я та відчуття. Що важливіше кожен думає самостійно.

5. Вибір між самозамісом чи магазинною рідиною кожен робить самостійно. Досвідчені вейпери вміють мішати власні заправки. Але у фінансовому плані це не зовсім вигідно. Можна змарнувати час та не отримати якісного результату. Краще орієнтуватися на магазинні рідини до електронних сигарет.

Чималий вибір та дієві підказки від продавців можна отримати за посиланням. Такий інтернет-магазин повністю орієнтований на покупців та зробить усе для відтворення їхніх бажань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заправка для вейпа #жижа на под
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...