• Головна
  • Чому виникає тривожність і як з нею боротися?
Новини компаній
16:45, 6 червня

Чому виникає тривожність і як з нею боротися?

Новини компаній

Тривожність – те почуття, яке притаманне кожній людині. Вона дозволяє організму зорієнтуватися у тому, що відбувається, і застерігає від небезпеки. Але іноді психологічний стан дає збій, і її стає занадто багато. Людина починає турбуватися з приводу, навіть якщо на це немає причин. З цього моменту розпочинаються пошуки лікарів чи препаратів, які можуть допомогти.

Лікування залежатиме від того, якого саме типу тривога. Наприклад, якщо вона невротична, то причиною її появи буде стрес (для вирішення проблеми потрібно усунути тригер). Якщо ж вона органічна, то причиною є соматичні захворювання (впоратися з таким варіантом складніше). Будь-який тип тривожності не нормальний, тому що вказує на те, що людина не може раціонально мислити. Тут є робота як для таблеток, так і психологів.

Способи боротьби з тривогою

Фармакологія не стоїть на місці. Вона розвивається і пропонує широкий асортимент препаратів, що відрізняються за впливом на організм. Залежно від ситуації лікарі можуть призначати:

  • Антидепресанти. Вони приймаються тривалим курсом, але після їх відміни симптоми можуть повернутися;
  • Транквілізатори – блокують роботу нервової системи, і використовуються як короткочасне рішення;
  • Природні препарати. Інноваційною розробкою стали таблетки Muscimol1. Вони виготовляються з мусцимолу – натурального компонента;

Хімічні речовини негативно позначаються на загальному самопочутті, але ще гірше їх вплив на психіку. При прийомі виникає: загальмованість, занепад сил, відсутність емоцій. Людина не отримує радості, не може сприймати події у позитивному руслі і стає замкненою. Тривога відсутня, але якість життя страждає.

М'якішим впливом володіє Muscimol1, розроблений за новою технологією. Усього одна пігулка, і настрій помітно покращується, почуття страху пропадає, і з'являється бажання спілкуватися. Чим обґрунтовано вплив? Мусцимол є схожим на людську ГАМК, і при потраплянні в організм, активує власні ресурси. З кожним днем проблема буде менш помітна, а при проходженні курсу – усунута. Перевагою препарату є те, що симптоми не повертаються і людина починає радіти кожній події.

Як проявляється тривога?

У кожної людини цей стан проявляється по-різному, оскільки залежить від характеру. Є люди, схильніші до її появи, а є ті, на яких вона взагалі не впливає. Спочатку з'являється тривога, яка не має причин. Якщо нічого не робити, до неї додаються інші прояви:

  • Страх – він поселяється в голові поступово, і людина починає боятися всього, починаючи від великого скупчення людей, і закінчуючи темрявою;
  • Емоційна нестабільність. За кілька хвилин настрій змінюється від плаксивості до сміху;
  • Безсоння – після активного дня, не вдається заснути, тому що в голові багато думок;
  • Хронічна втома без причини;
  • Відсутність бажання спілкування з людьми. Тривожна людина не хоче зустрічатися з друзями, підтримувати спілкування;
  • Головний біль, що є наслідком тривалого стресу;

Прояви можуть змінюватись, залежно від занедбаності ситуації. Щоб цього не сталося, потрібно своєчасно приймати лікування.

Препарат Muscimol1 має м'який вплив на нервову систему, дозволяє людині заспокоїтись та дарує позитивні емоції. Він допоможе на початкових стадіях прояву тривоги і дасть можливість змінити мислення. Таблетки призначаються дорослим після консультації з фахівцем. Одного курсу буде достатньо, щоб повернути радість та не отримати повернення симптомів. Довготривалий ефект – основна перевага прийому мусцимолу. Він діє на причину проблеми, а не маскує симптоми її прояву. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...