• Головна
  • Конгресмени закликають США до повного зняття обмежень на атаки ATACMS
08:10, 3 червня

Конгресмени закликають США до повного зняття обмежень на атаки ATACMS

Конгресмени закликають США до повного зняття обмежень на атаки ATACMS

Нещодавно США частково зняли заборону для України на використання американської зброї для ударів по цілях на території Росії. Водночас конгресмени засудили обмеження на використання поставлених США ракет ATACMS.

Нагадаємо, що тепер Україна може використовувати зброю від США для атак в районах Росії, які межують з Харківською областю. Водночас голови комітетів Палати представників вважають, що такий дозвіл вартувало надати ще до наступу Росії.

Конгресмени вимагають зняття обмежень з України на удари по території Росії

США частково зняли заборону для України на використання американської зброї для ударів по цілях на території Росії. Тепер Україна може використовувати цю зброю в районах Росії, які межують з Харківською областю.

Водночас голови комітетів Палати представників Майк Макколла, Майк Роджерс і Майк Тернер у спільній заяві засудили обмеження на використання поставлених США ракет ATACMS для завдавання ударів по законних цілях у глибині російської території.

Згідно із заявою, рішення про дозвіл застосування західної зброї мало бути ухвалене до нещодавнього наступу Росії на Харків, а не після. Це, на думку конгресменів, призвело до того, що Україна не змогла вжити відповідних заходів у відповідь і була вимушена спостерігати за підготовкою російських військ до неминучого нападу через її кордон.

Ба більше, повідомивши пресі, що скасування політики поширюється тільки на певні види зброї, надані США, на обмеженій території Росії, адміністрація телеграфувала Росії, як саме ефективно адаптуватися до цієї зміни політики, тим самим знизивши військову ефективність рішення,
– мовиться у заяві.

Конгресмени наполягають, що для перемоги у війні Україні потрібно дозволити використовувати надану США зброю проти будь-яких законних військових цілей на території Росії, а не тільки вздовж кордону під Харковом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...