У листопаді 2016 року, 5 років тому, державна електронна торговельна система «Прозорро.Продажі» почала проводити електронні торги.

З того моменту система провела близько 66 тисяч вдалих торгів. Їхніми учасниками стали більше ніж 40 тисяч осіб, а наявність конкуренції між ними допомогла підняти вартість активів на 33%. З листопада 2016 року торги поповнили бюджети різного рівня на 56,6 мільярда гривень.

В нашому матеріалі - «Чи варто купувати майно на онлайн аукціонах ПРОЗОРРО и СЕТАМ» - ви дізнаєтесь чи вигідно купувати майно на аукціоні, які плюси та мінуси можуть на вас очікувати в процесі аукціону та після його завершення.

Як організатор, так й учасник мають взаємодію з системою завдяки акредитованим електронним майданчикам. Наразі їх нараховується 46. Майданчики завжди готові проконсультувати щодо роботи в системі незалежно від етапу торгів. Ще майданчики займаються рекламою лотів та працюють з покупцями.

Аналітичний модуль повідомляє, що найбільше переможців (більш ніж 10 тисяч) прийшло з майданчика «Закупки Пром.Юа». Друге й третє місце отримали «Е-Тендер» з 8 тисячами та «Смарттендер» з 7 тисячами.

Учасники майданчика «Українська Універсальна Біржа» здобули перемогу в 6 тисячах торгів, «Держзакупіплі.Онлайн» мають результат в 4,5 тисячі, «Національна електронна біржа» — близько 4,2 тисячі, «Полонекс» — більш ніж 3,2 тисячі торгів. В першій десятці за кількість учасників-переможців вказані ще такі майданчики як «Ю.БІЗ», «ТАБ.ЮA» та ТБ Товарно-сировинна біржа «Галконтракт».

Всі відомості про електронні торги щодо їхнього перебігу й результатів у вільному доступі для всіх охочих містить аналітичний модуль «Прозорро.Продажі» (bi.prozorro.sale).

Модуль містить інформацію про всі аукціони. Можна подивитися як відбувався будь-який аукціон, зібрати та проаналізувати ці відомості, і зробити вибірку інформації завдяки фільтрам (ринок, майданчик, організатор, учасник, статус аукціону тощо).

Переглянути всі актуальні аукціони ви маєте можливість на платформі EZAKUPIVLI. Дана платформа об’єднує всі аукціони ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ та СЕТАМ (реалізація арештованого майна). Завдяки зручній системі фільтрів ви зможете швидко та легко знайти необхідний лот чи майна. Фахівці компанію проконсультують та допоможуть прийняти участь в аукціоні.

Відгуки про компанію «Електронні Закупівлі»