Емальовані кемпінгові горнятка — це стильний вибір для кемпінгу, подорожей та домашнього напою, яким можна насолоджуватися роками. Вони є чудовою альтернативою пластику, екологічно чисті, досить міцні, щоб поміститися в кемпер, і мають стиль дизайну на природі. Ось деякі з улюблених переваг щодо вибору емальованого посуду.

Альтернатива пластику

Емальовані горнятка — чудова альтернатива марнотратному пластиковому посуду для подорожей. Настільки ж міцні завдяки сталевій та емалевій конструкції, але без пластику на основі нафти, табірні кухлі можуть допомогти вам зменшити споживання пластику та замінити ці кухонні предмети на посуд, який настільки ж практичний і має трохи більше класу та стилю.

Безпечний для довкілля

Емальоване горнятко міцне і, що ще важливіше, багаторазове.

Це такий простий і добре розроблений спосіб скоротити одноразове споживання, оскільки їх легко очищати та використовувати протягом багатьох років. Крім того, якщо ви перейшли від використання їх у своїй колекції посуду, є кілька творчих способів змінити емальовані табірні кухлі, щоб вони стали частиною вашого будинку або саду.

Досить міцний, щоб упакувати в кемпер

Однією з найкращих переваг використання емальованих горняток є їх підвищена міцність у порівнянні з керамічними кружками. Якщо ви кинете його на більшість підлог, він не зламається через сталеву внутрішню частину, покриту емаллю.

Отже, основні переваги емальованих горняток:

  • Різноманітність кольорів.

Традиційно крапчасті емальовані вироби можуть бути різних кольорів; пастельні, яскраві та блискучі.

Легкі кружки чудово підходять для активного відпочинку, коли ви носите речі в рюкзаку протягом тривалого періоду. Легкі емальовані горнятка також чудово підходять для дітей у дитячих та дошкільних закладах, коли вони вчаться пити з різних видів чашок.

  • Вони витримують спеку.

Емальовані горнятка вміщають як киплячу гарячу чашку кави, так і будь-який керамічний кухоль.

  • Довговічність

Оскільки емаль – це сталь зі склом, вона може відколотися по краях у деяких випадках, але це додає їй шарму. До речі, вінтажний емальований посуд навіть є предметом колекціонування.

Горнятко емальоване продається за вигідною ціною в інтернет-магазині Enamel Mug, де присутній широкий асортимент та різноманіття кольорів. Переходьте за посиланням вище для більш детального ознайомлення.