Суші важко назвати традиційною стравою нашої країни. Проте це не завадило їм набрати популярність та радувати споживачів смаком та оригінальністю. Саме тому, багато хто прагне замовити суші у Тернополі тому що це прекрасна можливість поласувати вишуканими стравами, не витрачаючи на це зайві гроші.

Сьогодні досить багато закладів готові запропонувати доставку суші та піци. Але навіть серед подібного різноманіття, ми намагаємося знаходитися на кілька кроків попереду. Суші вже завоювали популярність, а наша задача полягає у тому, щоб у клієнтів була можливість замовити смачну їжу у зручний час.

Деяким може здатися, що приготувати суші самостійно не важко, проте це не зовсім так. Для того, щоб усе вийшло кращим чином, необхідно мати достатній досвід у плані приготування. Цим досвідом володіють майстри які працюють у нашому закладі та кожного дня практикуються, вдосконалюючи власні навички та уміння.

Тут клієнтам не тільки приготують смачні страви, але й швидко доставлять туди, куди потрібно. Найкраще рішення, якщо забажалося поласувати чимось смачним чи просто вирішили провести час у компанії друзів. Або ж хочете замовити обід в офіс.

Різновиди суші та ролів у нашому закладі

Крім суші, ми готові запропонувати запашну піцу на вибір. Для того, щоб зробити замовлення, достатньо перейти на офіційний сайт https://avocado.te.ua/pizza/ та ознайомитися з асортиментом. Якщо вирішили зробити вибір на користь суші, тоді завжди готові запропонувати найкращі варіанти:

  • Нігірі. Це вишукана страва, яка виглядає як невелика рисова кулька. Зверху накривається рибним шматочком. Щоб зафіксувати рибу та додати смаку, перев’язують смужкою норі;
  • Ще тут можна замовити Гункан-маки. Виріб овальної форми, обрамляється за допомогою норі. На листя викладають начинку, яка може включати у себе рис, рибу, морепродукти. Проте, можна брати у використання інші інгредієнти;
  • Вироби осідзусі Тут маються на увазі спеціальні пресовані вироби. Вони виглядають як акуратні брусочки. Щоб приготувати таку страву, потрібно використати приладдя з дерева. Викладається на приладдя рис з начинкою. Далі компоненти пресують та готову страву розрізають на невеликі порції. Начинка може бути рибна, з морепродуктів, овочів та іншого;
  • Цікавим вибором можна назвати інарі. Невеличкі мішечки, які готують зі смаженого тофу. Наповнюються тофу, різною начинкою;
  • Якщо вас цікавить простий варіант суші, тоді варто замовити тирасі-дзусі. Готується з використанням спеціального приладдя. Компоненти потрібно подрібнити, обсмажити, змішати. У якості доповнення додається кунжут чи соєвий соус. Також це може бути тофу чи імбир.

Це перелік основних страв, які мають різницю в плані приготування та подачі. Проте є у них спільна риса. Вони всі, без винятку, смачні та знаходять поціновувачів.

Безкоштовна доставка суші у Тернополі

Зробити замовлення можна у зручний час. Доставка замовлення здійснюється максимально швидко. Замовивши на мінімальну суму, можна розраховувати на безкоштовну доставку. До того ж у нас регулярно проводяться акції, які дозволяють обрати страву та придбати ще дешевше. Обирайте смачні суші на сайті https://avocado.te.ua/shushi/ й ви гарантовано залишитеся задоволені вибором.

Оцінити наші переваги є можливість у клієнтів, особливо у тих, хто стали постійними:

  • Вартість суші приємна, у чому можна переконатися, подивившись меню;
  • Смак у їжі вишуканий, тому що їх готують кулінарні майстри з досвідом;
  • Замовлення та доставка обробляються та виконуються швидко;
  • Для приготування використовують свіжі продукти найвищої якості.

Обираючи нас, клієнти отримують відмінну їжу з доступними цінами.