Вапорайзери від бренду DynaVap – це високоякісні і надійні пристрої інноваційного виробництва. Американська компанія зарекомендувала себе, як один із найкращих виробників вапорайзерів для сухих сумішей на світовому ринку. Вже більше року, вони доступні і в Україні.

В той час, як більшість компаній женуться за трендами, та розробляють нові електронні моделі, Dynavap виділяється простотою рішень. Пристрої суттєво відрізняються від електронних вейпів для тютюну та сухих сумішей. Для того, щоб користуватися девайсом, необхідно мати лише бутанову запальничку.

Принцип роботи вапорайзера

Для того, щоб розпочати користування пристроєм від DynaVap, необхідно зробити кілька простих дій. В якості нагрівального пристрою може підійти запальничка, або звичайна газова плита. Проте, найоптимальнішим варіантом буде придбати бутанову запальничку-пальник. Далі, потрібно:

  • наповнити вапорайзер сумішшю – травами, тютюном, або іншими варіантами;
  • нагріти ковпачок до появи характерного клацання;
  • насолоджуватися приємним ароматом з користю для здоров’я.

Під час нагрівання, біметалічний термостат починає клацати, і так повідомляє користувача, що вапорайзером можна користуватися. Повторне клацання свідчить про те, що знову можна виконувати нагрів ковпачка. Повітрозабірний клапан дозволяє коригувати густоту затяжки.

Смачний і насичений пар може забезпечити навіть 0,1 грама суміші. Кожна з моделей є високоефективним випарником, що забезпечує чистий та свіжий смак. Компактний розмір та стильний дизайн, дозволяють брати вапорайзер DynaVap з собою, і використовувати будь-де.

Чому саме бутанова запальничка

Завдяки бутановій запальничці, пристрій швидше нагрівається, дає можливість контролювати температуру, а в ковпачку не залишаються сліди сажі. З часом, користувач звикає до її використання, і тоді перед ним відкриваються нові можливості, такі, як:

  • рівномірне нагрівання елементів;
  • контроль всього процесу нагрівання та куріння;
  • діапазон нагрівання 150°C-230°C.

Температура залежить від того, яка саме частина вапорайзера нагрівається – кінчик ковпачка чи його основа. Чим ближче до основи, тим вищою буде температура нагрівання. Вже за кілька сеансів та експериментів, користувач зрозуміє, який ступінь нагріву DynaVap йому подобається найбільше.