Чим ближче до зимових свят, тим частіше з'являється думка про купівлю новорічного дерева. Яким воно має бути? Що вибрати – натуральне чи штучне дерево? І чи немає шкоди здоров'ю від встановлення в будинку ялинки із ПВХ, інших матеріалів? Спробуємо розібратися.

Сертифікація та наявність документів – головні показники якості

Якщо ялинка виготовлена ​​з перевірених, протестованих, екологічно чистих матеріалів – жодної шкоди завдати здоров'ю людини вона не зможе. Але вся справа у тому, що багато продавців ігнорують процес сертифікації та реалізують продукцію низької якості. Пропонують дешеві китайські аналоги, чим наражають покупця на різні небезпеки. У нашій країні існує стандарт ДСТУ 1724-92, який свідчить про високу якість, безпеку штучних ялинок. Захищає покупців від небезпечної новорічної продукції.

Товар китайського, азіатського походження коштує дешево, зате таїть у собі деякі “секрети”. А саме: у виробництві можуть використовуватися токсичні барвники, найчастіше голки не обробляються антипіренами (речовинами, які запобігають займанню). Як результат - така ялинка може зайнятися навіть при тривало включених гірляндах, які нагрівають пластик і змушують його плавитися.

Як не придбати підробку?

Для того, щоб покупка принесла радість, прослужила кілька років, не зашкодила здоров'ю та екології загалом, варто дотримуватись простих правил:

  • Вибирати лише перевірених, надійних, відповідальних продавців (магазини, фізичні особи).
  • Завжди вимагати сертифікат якості.
  • Перевіряти відповідність ДСТУ.
  • Особисто оглянути виріб (на ньому не має бути дефектів, сторонніх синтетичних запахів). Якщо покупка здійснюється в інтернет-магазині – оглянути товар при отриманні, після чого оплачувати.

Якщо потрібно купити привабливу, гарної якості штучну ялинку або сосну з декором, можна переглянути варіанти на сторінці elki4you.in.ua/ua/el/elka-s-shishkami/. Чому саме тут, а не в іншому місці? Винятково сертифікована продукція, широкий асортимент, доступні ціни та часті акційні пропозиції, швидке відправлення в потрібний населений пункт або місто країни. А також – можливість обміну, повернення, оплати будь-яким зручним способом. Далеко не у всіх магазинах стільки бонусів! Вибираючи якість, кожен користувач обирає одночасно і вдало проведені свята, чудовий настрій, економію грошей, безпеку. Уважність та розсудливість - запорука вигідної угоди.