Радіатор пічки – це один з теплообмінників, які працюють для передачі тепла від теплоносія до салону. Цей радіатор має таку ж конструкцію та принцип роботи, як і радіатор системи охолодження двигуна. 

Як і інші теплообмінники в авто, цей радіатор потребує періодичного промивання. Забиті стільники не здатні повноцінно виконувати свою роботу, через що обігрівач ламається, або працює не на 100% та не обігріває салон. Взимку це не тільки неприємно, але й небезпечно, бо на склі може утворюватися поморозь.

Чищення пічки автомобіля Київ повинно проводитись раз на 100 тисяч км пробігу, або якщо є ознаки несправної роботи. Промывка радиатора печки може проводитись з демонтажем або без демонтажа.

Якісна промивка радиатора пічки ціна цілком доступна, тому не варто намагатись робити це самостійн. СТО Remrad прпонує свої послуги у будь-який час. Ви можете замовити промивання радіатора пічки швидко та за доступною ціною.

 

Причини забруднення радіатора обігрівача

Цей агрегат може забруднюватись швидше з різних причин:

·         використання поганого антифризу;

·         потрапляння моторного масла;

·         самостійна чистка народними засобами (лимонною кислотою тощо). 

Ознаки, що радіатору пічки потрібне промивання

Промивка пічки необхідна, якщо ви помітите одну або декілька ознак:

·         погана робота системи обігріву (коли пічка розігрівається довше, ніж зазвичай, або взагалі не прогрівається);

·         різна температура в двох повітроводах (на виході і пічки один патрубок буде холодним, а інший гарячим) та ін. 

Як правильно проводиться промивання радіатора пічки

Чищення радіатора пічки може проводитись двома способами: з демонтажем або без нього. Визначити як ефективніше буде провести процедуру може майстер після діагностики стану авто та ступеню забруднення радіатора.

Промивання радіатора пічки без зняття проводиться за допомогою промивочного стенду. Це спеціальне обладнання, яке через шланги підключається до обігрівача та промиває радіатор з хімічними речовинами по кільцевому контуру. Промывка радиатора печки без снятия займає близько 2 – 3 годин.

Промивання пічки зі зняттям – це процедура, яку повинен проводити майстер, бо воно передбачає розбирання передньої частини авто. Після цього знімається бачок та стільники прочищаються спеціальними шампурами. Це вимагає досвіду та спеціальних навичок. Навіть дуже забруднений радіатор можна врятувати за допомогою повноцінного професійного чищення.

Майстри СТО RemRad допоможуть швидко, обережно та ефективно прочистити радіатор обігрівача за доступними цінами.