Правильно підібрана база для створення рідин багато від чого залежить, вибирати її необхідно обдумано і виходячи з декількох критеріїв. Перед покупкою вам варто розуміти:

  • Яка у вас електронна сигарета
  • Чи важлива вам кількість пари
  • Вам більше до душі пар або яскравий смак
  • Чи використовуватимете нікотин і який вид
  • Який у вас бюджет на покупку всієї продукції

Це основні критерії для вибору бази, які згодом допоможуть вам зробити правильний вибір та насолоджуватися парінням за будь-якої можливості. У цій статті ми з вами розберемо, чи підходить вам основа для самозамеса і який пристрій для неї знадобиться.

Що таке основа 50/50?

Будь-яка база складається з пропіленгліколю та рослинного гліцерину, але відмінність між базами полягає у співвідношенні цих двох компонентів. У вейпінгу можна зустрічати їх під позначеннями VG/PG. VG – це гліцерин, який відповідає за створення пари, а PG – пропіленгліколь, який виступає в ролі розчинника, допомагає всім компонентам стати єдиною рідиною та максимально розкрити свої смакові якості. Простіше кажучи, чим більше PG у складі, тим яскравішою і насиченішою буде ваша заправка. А що більше VG, то більше пари ви отримаєте в результаті. База зі співвідношенням 50/50 добре поєднується з сольовим нікотином, підкреслює всі переваги цього виду нікотину, його міцність та миттєву насичуваність. Така база дозволяє ідеально відчувати смак обраної аромки та дивовижний аромат, що розкривається на всі 100% і залишається шлейфом ще тривалий час.

На чому парити базу 50/50?

Трохи вище ми з вами згадали сольовий нікотин, який знаходиться у чудовому тандемі разом із базою 50/50. А сольову жижку ми рекомендуємо парити тільки на малопотужних електронних сигаретах таких як egoшки, pod-системи або на MTL пристроях. Це вид електронних сигарет із невисокою потужністю, невеликим резервуаром для рідини та сигаретною затяжкою. Такі девайси допомагають парити смачну сольову жижу безпечно.

Де придбати такий пристрій та базу VG/PG 50/50?

Все необхідне для якісного та безпечного паріння ви знайдете в інтернет-магазині Vaper`s Lab. Компанія вже не перший рік «в темі» і точно знає, як порадувати сучасного вейпера. Більше цікавої інформації про вейпінг та смачну продукцію ви знайдете на сайті Vaper`s Lab. Дивитись тут.