В житті бувають різні ситуації, коли потрібна кваліфікована допомога у перевезенні важкохворого родича з лікарні додому, у пансіонат, на планові обстеження та інше. Служба «MedDopomoga103» стане вірним помічником у такій відповідальній справі. Автопарк сервісу повністю укомплектований, що дозволяє швидко відреагувати на замовлення клієнта. Досвідчені санітари з розумінням ставляться до проблем пацієнтів, акуратно виконують свою роботу та мають необхідне оснащення. Замовити автомобіль можна на сайті сервісу https://meddopomoga103.com. Це чудова можливість отримати першокласний догляд під час перевезення в будь-який вказаний пункт призначення.

  • Перевезення хворого супроводжує медичний персонал.
  • Всі машини регулярно проходять технічний огляд.
  • Після кожного виїзду працівники проводять дезінфекцію салону та робочих поверхонь.
  • Просторий салон дозволяє розміситися пацієнту та супроводу.

Послуги медичного таксі для лежачих хворих і людей з обмеженими здібностями дозволяють полегшити турботи родичів, адже кваліфіковані санітари зроблять все, що потрібно.

Коли та кому може знадобитися машина «MedDopomoga103»?

Сервіс займається перевезенням важкохворих по Україні, Європі та СНД, має ліцензію та величезний досвід у цій справі. Навіть якщо у вас є своє авто, не варто ризикувати здоров’ям хворої людини. Повернення з лікарні або клініки додому – це неабиякий стрес для виснаженого пацієнта, тому краще скористатися послугами професійних перевізників. Служба «MedDopomoga103» працює цілодобово, але краще завчасно потурбуватися про комфорт пасажира та замовити машину на вену дату або час. Відвідування родичів, транспортування в пансіонат, хоспіс – сервіс запропонує найменший тариф на перевезення та найбільш прийнятний маршрут.

Переваги професійного підходу

Уважне та шанобливе ставлення до кожного пасажира – головна особливість служби перевезень лежачих хворих. Водії знають міську інфраструктуру, тому поїздка буде максимально безпечною. Штат служби укомплектовано дипломованими спеціалістами, які забезпечать перевезення вас або вашого родича за принципом «від ліжка до ліжка», якщо в цьому буде потреба. В арсеналі санітарів є сучасні каталки з відкидними бічними огородженнями та м’які носилки. Також в медичних машинах є ковдри та подушки. За потреби, можна замовити доступ кисню для людей на ШВЛ. Звертайтеся, якщо потрібна допомога досвідченої бригади, яка знає, як правильно переносити/транспортувати пацієнтів без шкоди для їх здоров’я.