Велосипеди від українського бренду LEON користуються сьогодні неабияким попитом серед покупців. І це не дивно, адже велосипеди Леон відрізняються не лише привабливою ціною, а й довготривалістю у використанні, привабливим та технічним дизайном, широким вибором велосипедів.

Актуальність замовлення таких велосипедів та їх особливості, розглянемо далі.

Леон – недорогий велосипед з високою надійністю

Головна особливість велосипедів від Леон - це їх конструкція. Вони відрізняються наступними характеристиками:

  • міцною алюмінієвою рамою;
  • зручною геометрією рами, яка підійде для довготривалого та зручного сидіння користувача;
  • широким асортиментом дизайнерських рішень.

Які серед велосипедів від українського бренду користуються сьогодні неабияким попитом та чому, розглянемо далі.

Гірські велосипеди Леон та чому їх варто купувати

Самими відомими велосипедами Леон є:

  • Leon TN-90;
  • Leon HD-80.
  • Leon TN-90

Відрізняється високим рівнем комплектації. Окремо слід виділити міцну алюмінієву раму зі зміцненими зонами. Розмір рами від 18 дюймів. Вилка велосипеда виконана в амортизаційному форматі, хід вилки складає 100 міліметрів. Є функція регулювання жорсткості ходу.

Особливої уваги потребує трансмісія на 21 швидкість. В ній використовуються компоненти від такого відомого виробника велосипедів, як Shimano. Дискові гальма механічного типу з діаметром роторів в 160 міліметрів сприяють швидкому гальмівному процесу.

Підсідельний фільтр відрізняється діаметром 27,7 мм, а кермо та виніс виготовляють з алюмінію. Є можливість регулювання кута нахилу керма.

Загалом, велосипед Leon TN-90 не призначений для екстремальної їзди. Він відрізняється довгим строком експлуатації та відносно невеликої ціною.

Leon HD-80

Це міська модель велосипеда, у порівнянні з приведеною вище моделлю. Також має алюмінієву раму в різних ростовках, колеса цього міського велосипеда відрізняються двостінними ободами, сталевими гальмівними дисками та колесами діаметром в 28 дюймів.

Трансмісія також розрахована на 21 швидкість. Кермо виготовлено зі сплаву алюмінію. Педалі відрізняються зміцненою структурою.

Чи варто купувати велосипеди від торгової марки Леон

Обидва вказаних велосипеди від компанії Леон, Україна - відрізняються високою швидкістю зупинки транспортного засобу, особливою надійністю у використанні та привабливою ціною. Середня вартість цих велосипедів в Україні становить близько 12-14 тисяч гривен.

У порівнянні з технічними особливостями гірських та міських велосипедів від відомих світових виробників, Leon TN-90 та Leon HD-80 вигідно відрізняються по своїй вартості. Веломагазин LetsBike.com.ua є офіційним дилером велосипедів бренду Leon, на сайті компанії представлені всі моделі та типи байків даного виробника.