Сольова рідина для пода - жижа на сольовому нікотині, яка використовується в POD-системах малої потужності. Сольовий нікотин з'явився порівняно недавно, відразу став дуже популярним. Це продукт синтезу органічного нікотину з додаванням кислот. Жижа для пода цена якої цілком доступна на сучасному ринку, продається в інтернет-магазинах. Можна легко вибрати відповідний смак та обсяг.

Особливості сольової рідини

Жидкости для электронных сигарет складається з 4 основних компонентів: гліцерин, пропіленгліколь, нікотин, ароматизатор. Сольовий нікотин має ряд переваг:

  • Тривалий ефект. Досягається за рахунок нижчого рівня PH, який максимально схожий на людський.
  • Відсутність ефекту тротхіту. Париться сольовий нікотин набагато м'якше, у складі немає хімічних домішок.
  • Не має смаку та запаху. На основі сольового нікотину можна отримати заправку з абсолютно чистим запахом та смаком, адже сам сольовий нікотин його не має.
  • Відмінно підходить, щоб кинути палити.
  • Має широкий діапазон міцності (від 20 мг до 65 мг/мл).

Купити сольову рідину для пода

Рідини на сольовому нікотині можуть використовуватися для різних пристроїв, але найбільш вони підходять для заправки в ПОДи. Ідеальним вважається поєднання компонентів основи PG/VG 50/50. Це дозволяє отримати достатню кількість пари та насичений смак.

Паріння сольових заправок вважається безпечним, причому як для того, хто їх використовує, так і для оточуючих людей. Париться швидко та комфортно.

Сольові рідини пропонуються в двох варіантах об'єму: 15 та 30 мл. Тут вибір варто робити, виходячи зі своїх переваг, враховуючи кількість перекурів. Так, флакона 15 мл міцністю 50 мг/мл вистачає приблизно на два тижні. Ви можете замовити рідини з різними смаками в магазині Vaper`s Lab (фруктові, ягідні, тютюнові, десертні, випічка, з холодком). Детальніше можна дізнатися тут.