Порушення роботи опорно-рухового апарату призводить до відчуття болю та дискомфорту хронічного характеру. У такому випадку не варто терпіти неприємні наслідки захворювання, оскільки організм піддається стресу, що впливає й на роботу всіх систем. Зазвичай лікарі рекомендують знеболювальні засоби, зокрема мелоксикам інший є спеціальним медикаментом, що призначають для людей з артритами задля полегшення симптоматики та зменшення запальних процесів. Вигідно придбати лікарський засіб можна в Аптеці медичної академії.

Основне призначення медикаменту

Мелоксикам є нестероїдним протизапальним препаратом, який належить до групи оксиками. Він проявляє протизапальну, анальгетичну і жарознижувальну дію.

Механізм дії мелоксикаму полягає у зниженні синтезу простагландинів, речовин, які викликають запалення, біль і підвищення температури. Він блокує фермент циклооксигеназу, який відповідає за вироблення простагландинів з арахідонової кислоти.

Препарат використовується для лікування різноманітних запальних станів і больових синдромів. Основні показання для призначення лікарського засобу включають.

1.     Запальні захворювання суглобів. Ревматоїдний артрит, остеоартроз, псоріатичний артрит та інші патології, пов’язані з суглобами.

2.     Болеві синдроми. Призначається для полегшення болю при м'язових напругах, спондильозі, бурситі, тендиніті, мігрені, посттравматичному болю та інших аналогічних станах.

3.     Гінекологічні захворювання. Мелоксикам може бути використаний для полегшення болю при менструації, а також за наявності ендометріозу.

4.     Післяопераційний період. Застосовується для полегшення болю після хірургічних втручань.

При прийманні лікарського засобу варто враховувати, що він може мати побічні ефекти, зокрема шкірні реакції, шлунково-кишкові кровотечі, виразки, алергічні реакції, порушення функції печінки та ін. За наявності серйозних змін в роботі організму (особливо тих, що приносять дискомфорт) варто звернутися до лікаря для корегування лікування.

Лікарські форми засобу

Зручність препарату у тому, що його можна знайти в продажі у декількох варіціях з різним дозуванням. Зокрема таблетки можна приймати перорально, запиваючи водою. Вони мають концентрацію дієвого компонента 7,5 мг або 15 мг та призначаються індивідуально лікарем. У такому вигляді представлені такі препарати, як-от Мовіксикам, Моваліс, Мелоксикам та ін.

Щодо розчину для ін'єкцій, то медикамент вводиться в вени чи м’язи. Цей спосіб застосування зазвичай використовується в медичних закладах або під наглядом спеціаліста. Мелоксикам-Тева, Моваліс та Новоксикам є основними лікарськими засобами з активною дієвою речовиною.

Придбати препарат можна на сайті https://ama.dp.ua/, де представлена велика кількість засобів для лікування патологій опорно-рухового апарату. Оскільки подібні захворювання лікуються комплексно, то лікар може порадити й інші медикаменти, які можна знайти в компанії Аптека медичної академії.