Чого прагне кожен власних азартного закладу? Щоб програмне забезпечення працювало ідеально, дозволяючи створювати такі умови для гри, які будуть приносити задоволення гравцям та дозволять постійно отримувати прибуток власникам. Через велику конкуренцію та наявність не завжди професійного софту, знайти ігрову платформу, яка буде відповідати всім Вашим критеріям вкрай важко. Але офіційний Champion Club Software від розробника ламає такі стереотипи і дає партнерам змогу отримувати максимум користі від встановлення якісного ПО для власного закладу. З Чемпіон Клуб Ви зможете заробляти легко, а Ваші клієнти будуть завжди задоволені якістю сервісу.

Як встановити ігрову платформу Чемпіон Клуб? Що потрібно для початку використання?

Champion Club представляє собою настільки універсальний та якісний інструмент для роботу грального клубу, що для його встановлення Вам також не знадобиться не витрачати багато часу, не створювати особливі умови. Софт буде працювати:

  • Стабільно.
  • Надійно.
  • Якісно, навіть на мінімальних системних показниках техніки.

Для того, щоб встановити той варіант ігрової платформи, який Вас найбільше влаштовую, потрібно перейти на офіційний сайт розробника, обрати версію та план підключення, завантажити систему та почати її налаштовувати. Плюсом використання такої системи стане можливість нааштовувати будь-які елементи роботи клубу під власні потреби. Також не менш важливим стане допомога персонального менеджеру, який готовий відповісти на будь-які питання та допомогти з вирішенням нагальних проблем. Як бачите, використовувати Champion Club дійнос легко та просто, так само як і налаштовувати під власні потреби.