Ідеальним варіантом заспокійливої активності для малюків дошкільного віку стає читання разом з батьками, причому, неважливо що саме Ви оберете для цієї мети - казки або вірші українською, невеликі оповідання або розповіді. Зосередити увагу дитини краще на матеріалі, який Ви обрали для читання можна буде за допомогою яскравих ілюстрацій, які продемонструють важливі моменти історії, дозволять малюкові сформулювати уявлення про головних героїв книжки.

Видавництво «Ранок» як одне з найбільших в Україні пропонує власним користувачам ознайомитися з величезними асортиментом нової літератури, яка регулярно пропонується на сайті. В каталозі магазину Ви можете придбати книги Курахово, Кривий Ріг, Харків, Дніпро та інші міста України з доставкою в декілька кліків. На сайті можна придбати не тільки книжки для маленьких дітей, а й наукову літературу, книжки для саморозвитку та дорослу літературу в різних жанрах.

Як правильно обирати книги засиналочки?

Окремою категорією літератури, яку пропонує видавництво «Ранок» вважається книга Засиналочки, яка створена саме для того, щоб забавляти малюків та налаштовувати їх на добрі та приємні сни. Обираючи таку літературу, зважайте на:

  • Комфортний формат книги - не обов'язково брати велику книжку. Можна звернути увагу на невеликі варіанти з картонними сторінками, які можна буде використовувати навіть в дорозі.
  • Улюблену тему - це буде важливо для того, щоб дитина уважніше слухала, а отже отримувала більше задоволення від читання.
  • Адаптованість за віком - варто розуміти, що книжки такого типу слід також обирати за віком дитини, в зворотному випадку можна зіткнутися з ситуацією, що дитині не цікаво чи не зрозуміле те, що написано. 

Якісна сучасна література видавництво «Ранок» стала своєрідним еталоном якості та забавляє малюків по всій Україні та далеко за її межами. Засиналочки на сайті пропоновані великому асортименті і Ви можете замовити їх в потрібній кількості швидко та легко, використовуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс магазину. Якщо не змогли визначитися та потрібна допомога – звертайтесь до співробітників магазину на офіційному сайті, обравши найбільш підходящий спосіб. Вони із задоволенням допоможуть визначитися та розкажуть про поповнення асортименту.