Вирішили працювати на себе? Це перший крок до свободи, комфорту, реалізації карколомних планів, ідей. Для успішного продажу своїх навичок чи товарів потрібно вміти їх грамотно презентувати. Оскільки сучасна торгівля здійснюється у цифровому просторі, оптимальне рішення – замовити інтернет магазин у спеціалістів студії БАСТ. Це дозволить без проблем отримати унікальний сайт із брендованим дизайном та відмінним функціоналом.

Що робити, щоб залучити покупців

Розглянемо, яким має бути інтернет-магазин, що приваблює покупців та забезпечує продажі.

 • Акцент робиться на привабливому, зручному у використанні, легкому для навігації дизайні. Покупець швидше повернеться на сайт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, доступними базовими функціями. Розміщення товарів має бути максимально простим і логічним – це полегшує пошук і налаштовує на покупку.
 • Ключову роль у залученні цільової аудиторії та утриманні клієнтів є швидкість завантаження сторінок інтернет-магазину. Якщо сторінки «зависають», відвідувач найчастіше переходить в інший магазин, конкурентний. Пріоритетні завдання у створенні інтернет-магазину – оптимізація сайту та мінімізація періоду завантаження сторінок.
 • Усі категорії та підкатегорії товарів мають бути організовані логічно, щоб покупець не витрачав свого часу на пошуки необхідного продукту. Система пошуку, меню мають бути максимально ефективними. Уявіть, що у фізичному супермаркеті всі товари змішалися на полицях, утворюючи хаос. Напевно, ви покинете цей магазин: пошуки голки в купі сіна ще нікого не приваблювали.
 • Робіть максимально точний, інформативний, зрозумілий опис товарів. Замовляєте тексти у спеціалістів? Картка повинна логічно та просто відповідати на запитання: що це, які його характеристики, матеріали виготовлення, функції; як використати цю річ? Обов'язково варто доповнити картку товарів інфографікою, фотографіями, відео, відгуками.
 • Ключ до успішних продажів – довіра та безпека. Покупець готовий віддати гроші тому, кому довіряє. Використовуйте надійні системи платежів, гарантуйте конфіденційність персональної інформації вашим клієнтам.
 • Слід розширити варіанти оплати товарів, зробіть умови доставки гнучкими. Це забезпечить відмінну стимуляцію клієнтів для здійснення покупок у вашому інтернет-магазині.

Збільшенню продажів сприяє реєстрація вашого інтернет-магазину в пошукових системах; використання маркетингових стратегій, реклами; участь у соціальних мережах, форумах.

Помилки початківців

Здавалося б, інтернет-магазин створено, проте продажі не йдуть. В чому причина? Розібратися допоможе огляд найпопулярніших помилок новачків.

 • Неякісна підготовка товару: поганий опис, відсутність професійних фотографій, неповний перелік характеристик.
 • Недостатня підготовка: якщо не проводилося дослідження ринку, то цільова аудиторія не визначена. Без розуміння потреб та переваг клієнтів їх важко залучити, а тим більш – схилити до покупки.
 • Шаблонний непрофесійний дизайн та незручна навігація, складний процес оформлення замовлення.
 • Неефективне просування: часто нові інтернет-магазини просто не знають покупці.
 • Відсутність довіри щодо потенційного клієнта: якщо ви не надаєте інформацію щодо вашого бізнесу, організації; не вказуєте дані про наявність гарантії, політику повернення, то довіру складно сформувати.

Успіх інтернет-магазину залежить від перелічених факторів у сукупності. Високих результатів можна досягти, ідеально поєднуючи комфорт та привабливість сайту для покупців. Якщо ви не маєте досвіду та спеціалізованих навичок, зверніться до професіоналів, які створять якісний інтернет-магазин під ключ.