Підвіска авто – це один з ключових вузлів конструкції. Вона включає чимало запчастин і вузлів. Цілісність і повноцінна робота кожного з них є дуже важливою для можливості пересування та керування автомобілем.

Кульова опора є одним з найважливіших елементів підвіски. Цей шарнірний вузол з’єднує важелі підвіски із маточиною керованих коліс. Вони дають можливість обертати колесо по горизонталі і зберігають його положення у вертикальній площині. Також сучасні кульові опори забезпечують гасіння вібрації і амортизацію.

Провідні автоконцерни встановлюють дуже надійні кульові опори, але погані дороги, агресивне керування та погане обслуговування авто можуть привести до передчасної поломки.

Якщо це відбулося, ремонт кульових опор не проводять – їх одразу міняють на нові. Щоб нова кульова опора прослужила довго і надійно, варто обирати якісні запчастини від перевірених брендів.

В інтернет-магазині Час-То ви можете купити нові кульові опори на Mazda від перевірених виробників за доступними цінами. Час-ТО пропонує широкий асортимент запчастин за вигідними цінами.

 

На які моделі Mazda можна купити кульові опори?

В розділі каталогу CHAS-TО на сайті представлені кульові опори на всі популярні моделі Mazda:

Знайти відповідну запчастину можна, використовуючи фільтри, або пошук за VIN-кодом. Це дуже швидко та просто. Якщо у Вас виникнуть питання, чи знадобиться допомога, менеджери Час-То проведуть консультацію онлайн або за телефоном. 

Кульові опори на Mazda від провідних виробників

На https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory представлені кульові опори на Mazda від популярних виробників:

  • Febestнімецький виробник, чия продукція має великий попит завдяки широкому асортименту і низькій вартості. Також ці запчастини часто обирають для ремонту вузлів, якщо оригінальний виробник не продає їх комплектуючі окремо.
  • Meyle – німецька компанія, що пропонує дуже широкий асортимент (понад 24000 запчастин). Для виробництва використовуються виключно високоякісні матеріали, тож це надійні і довговічні запчастини.
  • ASAM – румунський виробник, що пропонує запчастини на вторичний ринок. Досить висока якість і низькі ціни роблять його продукція затребуваною в Європі та інших країнах світу.
  • Febi Bilstein – дуже популярний бренд запчастин з чудовою репутацією. При виробництві велика увага приділяється контролю якості. Це хороші запчастини за доступними цінами.
  • MOOG – американський виробник зі сторічною історією, що пропонує дуже широкий асортимент запчастин для авто. Він спеціалізується на деталях рульового керування та підвіски. Виробництво має повністю автоматизоване управління технологічним процесом нового покоління, що забезпечує високу якість і точну відповідність запчастин оригінальним.
  • ASMETAL – турецька компанія. Що пропонує дуже якісні запчастини за доступними цінами . він спеціалізується на виробництві запчастин для вузлів підвіски автомобілів.
  • RTS – іспанський виробник автозапчастин для підвіски і системи рульового управління. Оригінальні запчастини відрізняються високою якістю і надійністю, тому дуже популярні в Європі, Азії і країнах СНД.
  • Delphi – міжнародна компанія з виробництва автокомплектуючих. Головний офіс базується в Ірландії. Це один з найвідоміших і найпопулярніших виробників запчастин, чия продукція затребувана як у автолюбителів, так і у професіоналів. 

Ви можете замовити кульові опори на Mazda за дуже вигідними цінами у Час-ТО.