У Грузії однією з небагатьох європейських медустанов, які застосовують на практиці процедуру клітинної терапії, є медичний центр ім. Мардалейшвілі. Популярною методика стала завдяки високому терапевтичному ефекту. У грузинську клініку везуть дітей аутистів із різних країн, незважаючи на те, що батьки зазвичай не впевнені, як вони зможуть самі дістатися клініки в чужій країні. Їх лякає мовний бар'єр, довгий шлях, орієнтування у незнайомому місті.

Щоб зменшити занепокоєння клієнтів із країн Європи та Азії, співробітники спец. відділу в МЦ Мардалейшвілі надають допомогу у всіх організаційних моментах. Послуга надається кожному за цілком доступною ціною.

Ознайомитись з додатковими послугами, які надають спеціалісти грузинського центру для іноземних пацієнтів, ви зможете на сайті autism-mmc.com.ua.

Допомога у вирішенні організаційних моментів передбачає:

 • Вибір авіарейсу, вартість якого буде прийнятною для клієнта. Бронювання, купівля квитка на будь-який рейс (потягом, літаком, автобусом).
 • Зустріч та перевезення з аеропорту, а також трансфер при від'їзді пацієнтів додому.
 • Пошук житла, коли немає потреби госпіталізації в клініці.
 • Супровід клієнтів від місця проживання в Грузії до медичного центру. Допомога у виборі магазинів, кафе.
 • Послуги перекладача (за бажанням).
 • Хоча лікування аутизму в Кураховому є нескладною процедурою, весь курс триватиме 3 дні. Цей період батьки можуть провести з користю екскурсії.
 • Можливість пройти реабілітаційний курс в одному із курортів країни. Так дитина закріпить одержаний терапевтичний ефект, зміцнить імунну систему.

Корекція аутизму у дітей у Грузії: перебіг процедури

Для початку слід надіслати запит до клініки. Для цього використовуйте форму зворотнього зв'язку. Зачекайте на дзвінок, смс-повідомлення від менеджера центру. Фахівець надасть відповіді на питання, що цікавлять, допоможе в організації поїздки до тбіліської клініки.

Перевагами співпраці з відділом грузинського медичного центру, який займається роботою з іноземними клієнтами, вважаються:

 • Спокій пацієнта, батьків під час проведення трансплантації, що гарантує успішність подальшої корекції аутизму у Мар'їнці. Лікувальний ефект може знижуватись через напруженість нервової системи.
 • Скорочення до мінімуму днів перебування в Грузії, необхідних для терапевтичного курсу.
 • Допомога у вирішенні питань, які виникають у іноземних пацієнтів під час перебування в Грузії.
 • Зустріч в аеропорту, доставка додому з комфортом, допомога у вирішенні питань.
 • Помірна вартість організаційних послуг. При цьому ви будете спокійні, впевнені, що позитивно позначиться на лікуванні дитини.

Терапія аутизму столовими будівельними клітинами: особливості лікування

Корекція аутизму у дитини в Кураховому базовими клітинами має свої особливості, що робить процедуру популярною та затребуваною. Її особливість - у специфічному впливі на організм. Зазвичай інші методи корекції РАС видаляють лише симптоми, а будівельні клітини сприяють реконструкції головного мозку дитини аутиста. Трансплантація сприяє заміщенню матеріалу з генетичними помилками на нові здорові тканини. Так досягається максимально можливе лікування аутизму.

Не варто боятися їхати на корекцію аутизму дитини до грузинського МЦ Мардалейшвілі, адже вам допоможуть в організації поїздки, зустрінуть в аеропорту, проведуть ефективний терапевтичний курс, а потім проведуть до аеропорту для повернення до вашої країни.