Щоб домашній вихованець прожив довге та щасливе життя, потрібно створити для нього комфортні умови та подбати про збалансований раціон. Популярний корм класу холіст, що це? Це питання часто ставлять господарі домашніх тварин, знайомлячись із різноманітністю кормів на сайті інтернет-магазину. Серед величезного вибору харчування для тварин на упаковці нерідко можна зустріти напис «holistic».

Вигідно купити холістік корм для котів ви можете за посиланням https://101dalmatin.ua/!

Що означає холістик і в чому його особливість?

Вперше маркування клас Holistic застосував американський виробник Innova, вказуючи на виняткову якість продукту та його 100% натуральний склад. Незважаючи на те, що корм holistic немає чіткого юридичного визначення, використання даного терміна накладає на виробника певні зобов'язання. Головний принцип раціонів холістик - передбачає 100% натуральний склад, що не допускає присутність барвників, підсилювачів смаку, ароматизаторів, шкідливих консервантів. У Holistic використовують високоякісні компоненти, свіжу рибу, м'ясні інгредієнти, овочі, фрукти, злаки та інші корисні складові. Уважно читайте склад продукту, якщо в переліку немає напівфабрикатів та інших неякісних інгредієнтів, можна стверджувати, що перед вами є корм холістик.

Як вибрати найкращий корм холістик для котів та кошенят

Вибираючи холістик для кошенят чи дорослих кішок, потрібно уважно звертати увагу на упаковку продукту. Якщо перед вами холістик клас американського або канадського виробництва, на упаковці буде присутнє маркування AAFCO, що підтверджує високу якість сировини, що використовується, і найвищий контроль якості. Європейські Holistic також проходять суворий контроль, про що свідчать відповідні позначки на упаковці. Після того, як ви переконалися у справжності продукту, переходьте до аналізу складу раціону:

- джерелом жиру, білка є високоякісна сировина;

- раціон містить обмежену кількість вуглеводів легкого засвоєння;

- у складі мають бути пробіотики для нормального травлення;

- шерсть вихованця буде здоровою та доглянутою за рахунок присутності жирних кислот;

- корми холистик містять вітамінні комплекси, мінерали.

Якщо в списку компонентів є інгредієнти, які не підпадають під цю класифікацію, можна засумніватися, що даний холістик корм для кішок заслужено відповідає категорії.